úvod
zdravá výživa
kurzy
služby
kde nás nájdete
Úvod

Vážení zákazníci !

Nie je to nič neobyčajné, ak v zrelom veku nemáte energiu a silu mladistvého. Únava a malátnosť nemusia byť každodennou súčasťou Vášho života ak si dáte vitamíny. Máte možnosť cítiť sa stále čerstvo a sviežo. Ak očakávate v každom veku silu a radosť, je najvyšší čas začať cvičiť. V Horskom parku na Laučekovej č.5 už od 21.septembra 1998 začalo pracovať Rehabilitačno-relaxačné centrum

E M F I T

Srdečne pozývame Vás všetkých, mladých, starších i tých skôr narodených, chudých ale aj Vás s nejakými kilami navyše. Sme presvedčení, že si nájdete chvíľku pre svoje telo a navštívite nás. A my Vám navrhneme cvičenie najvhodnejšie pre Vás.

Rehabilitačno-relaxačné centrum EMFIT nie je klasickým fitnescentrom pre silovú kulturistiku. Naším cieľom nie je vychovávať kulturistov s veľkými svalmi, ale pomôcť ľuďom s ich zdravotnými problémami ako sú bolesti chrbta, osteoporóza ale aj skolióza, nadváha a mnohé iné. Chceme ukázať ženám i mužom ako sa zbaviť nadbytočných kíl a nepotrebného tuku pravidelným cvičením a zdravou výživou. Pekne vyformovaná postava je tak isto výsledkom cieľavedomého cvičenia, pri ktorom Vám my podáme pomocnú ruku. Záleží len na Vás, či sa rozhodnete zlepšiť svoj zdravotný stav ako aj vzhľad práve s Rehabilitačno-relaxačným centrom EMFIT.

Na Vašu prvú a dúfame nie poslednú návštevu sa teší

PaedDr. Mária Rybáková


Rozvrh obsadenosti telocvične

Po: 8:00 - 10:00ZATVORENÉ 
Ut: ZATVORENÉ, 16:00 - 19:00
St: 8:00 - 10:00,
ZATVORENÉ  
Št: ZATVORENÉ, 18:00 - 20:00
  Pi: 
ZATVORENÉ  
So: ZATVORENÉ
Ne: ZATVORENÉ......................................................................
EMFIT Laučekova č.5, 811 04 Bratislava
tel. 5479 1545, info@emfit.sk